IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Talex Web Design Bacau

Reply to this topicStart new topic
> 4 TuningDays 2009, A 4a editie a expozitiei 4Tuning
Isabela
post Apr 6 2009, 10:08 PM
Post #1

Moderator
*

Group: Moderators
From: Bacau/Bucuresti
Member No.: 19

Asociatia Romana de Tuning Auto invita pasionatii, in perioada 10-12 aprilie, la a4a editia a evenimentului 4Tuning Days. Intreaga comunitate de tuning din Romania, pasiuni si pasionati, cluburi de tuning si curse, isi dau intalnire ca in fiecare an la 4TuningDAYS (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Vor fi organizate destul de multe activitati,printre care si competitii cum ar fi :
Campionatul National de Tuning (cu toate subcategoriile);
Campionatul National de Drift (inclusiv demonstratii de show si drift);
Campionatul National de Car Audio (concursuri de sunet auto, SQ League, SPL Challenge si Trofeul Pasionatului) ;
Concurs foto;

Personal, mi se pare un eveniment foarte tare!
Detalii la http://www.4tuning.ro/4tuningdays2009/4tuningdays.asp
Go to the top of the page

+Quote Post

Guest_ZUM_*
post Apr 7 2009, 03:51 PM
Post #2

Guests

Anul trecut a fost foarte frumos, anul acesta o sa fiu plecat din Bucuresti...

+Quote Post

bunyqu
post Apr 7 2009, 09:24 PM
Post #3

Junior Member
*

Group: Members
From: bucuresti
Member No.: 8

da si o sa vedem aceleasi masini care le stim deja si neam saturat de ele gen masinile lui patrascu, anonymus, midnight, pisica bleu cu blana in interior si dastea.......dar sper ca au mai aparut si alte masini frumoase.

+Quote Post

Guest_ZUM_*
post Apr 13 2009, 09:03 PM
Post #4

Guests

QUOTE (bunyqu @ Apr 7 2009, 10:24 PM) *
da si o sa vedem aceleasi masini care le stim deja si neam saturat de ele gen masinile lui patrascu, anonymus, midnight, pisica bleu cu blana in interior si dastea.......dar sper ca au mai aparut si alte masini frumoase.

Marea majoritate se duc acolo pentru pi...aaaaa fetele frumoase care se freaca de caroseriile lustruite ale masinilor expuse .
Eu m-am maturizat...asa ca nu m-am mai dus la fortiuningdeiz. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

Isabela
post Apr 14 2009, 04:52 PM
Post #5

Moderator
*

From: Bacau/Bucuresti
Member No.: 19

QUOTE (ZUM @ Apr 13 2009, 10:03 PM) *
Marea majoritate se duc acolo pentru pi...aaaaa fetele frumoase care se freaca de caroseriile lustruite ale masinilor expuse .
Eu m-am maturizat...asa ca nu m-am mai dus la fortiuningdeiz. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Alrighty then..nu va place (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )
Nici eu nu am ajuns, am fost plecata din bucuresti.. insa Zum, eu nu m-as fi dus pt fetele care lustruiesc capota si volanul (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Well,next year maybe (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

+Quote Post

AdrianS
post Apr 15 2009, 12:39 PM
Post #6

Junior Member
*

From: Buftea
Member No.: 33

Am fost sambata la ambele expozitii, atat cea de motociclete cat si cea de masini, si am mai asistat si la demonstratia de drift.
Niciuna din expozitii nu m-a dat pe spate. Au fost si niste masini dragute, dar au fost si multe sorcove, si o gramada de pitzipoance lucioase, cu fata tencuita cu fond de ten, farduri, etc. care zambeau fals.
La drift, o gramada de BMW-uri, ca na... vreo 2 Nissan-uri, si un camion (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Vreo 3 dintre ei s-au aratat a fi pirceputi, restul au lasat de dorit. Unul dintre soferi s-a gandit ca am fi profund impresionati daca ar da burn-out exact langa noi, moment in care era sa ma asfixiez sau daca nu, sa orbesc din cauza particulelor de cauciuc care m-au innegrit.
Dupa parerea mea... evenimentul a fost destul de slab. Cine e pasionat si nu a venit, nu a pierdut mare lcuru. Cine nu e pasionat si nu a venit, chiar ca nu a pierdut nimic.
Bafta multa si ne mai vedem!

P.S. - Ne vedem in weekend-ul de dupa Paste?

+Quote Post

Guest_ZUM_*
post Apr 15 2009, 04:45 PM
Post #7

Guests

QUOTE (Isabela @ Apr 14 2009, 04:52 PM) *
..... insa Zum, eu nu m-as fi dus pt fetele care lustruiesc capota si volanul (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
...

Nu nega...atractia intre fete e ceva frumos !
Hei, da' eu nu am zis nimic de lustruitul volanului...am zis doar de capota... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Stii ceva ce eu nu stiu ?

QUOTE (AdrianS @ Apr 15 2009, 12:39 PM) *
...o gramada de pitzipoance lucioase, cu fata tencuita cu fond de ten, farduri, etc. care zambeau fals.

Da, asa rectioneaza pitzipoancele cand observa un tip care se da jos dintr-un colt... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: