IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Talex Web Design Bacau

Reply to this topicStart new topic
> Service auto Crangasi, Recomandare service
mututui
post Dec 9 2012, 02:36 PM
Post #1

Junior Member
*

Group: Members
Member No.: 99

Salutare tuturor.Cativa baieti de aici ma cunosc si stiu cum a iesit Coltul meu din dauna totala.Din pacate nu mai am Masina din cauza inmultirii membrilor familiei dar am considerat ca este pacat sa tin doar pentru mine.Data trecuta cand aveam Coltul aveau un amarat de service de 2 masini acum cred ca este cel mai mare din Crangasi.Stiti ca un client multumit aduce dupa el alti 10 clienti deci cresterea lor poate dovedi profesionalitatea.Practica niste preturi mai pentru toata lumea sunt foarte buni in ceea ce fac si sunt si autorizati.Am inteles ca au contract direct cu cea mai importanta magazie de piese auto din romania de unde cumpara toata lumea,reprezentanta,sau negustorii de peste tot doar ca au diverse reduceri si pe masura lucrarilor ei iti jongleaza pretul de la mai ieftin la foarte ieftin.Au aproape tot ce le trebuie vulcanizare,instalatii aer cond,tester universal plus Original Mercedes,Aparat din ala de geometrie roti.Service-ul se afla in crangasi pe general Petre Popovat Se numeste Novac Service.Incercati veti fi multumiti.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: