IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Talex Web Design Bacau
2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Intalnire cu ocazia cursei de accelerare ? CUPA PRIMĂVERII ?, Pitesti, 28 martie 2009, cine vrea sa mearga ?
raul151180
post Mar 29 2009, 03:29 PM
Post #21

Moderator
*

Group: Moderators
From: Bucuresti
Member No.: 12

Totul a inceput sambata dimineata pe la 6.30 la MC Militari. Parcarea plina de masini care mai de care... multi oameni...
si dintr-o data zzzuuuummm au inceput toti sa ambaleze pina cind intra limitarea.. si le-au tinut asa vreo 5 secunde.. superb.. nu am mai
auzit vreodata live asa zgomote de masini (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) tareeeeeeee. Deci mi-am dat seama ca nu m-am trezit degeaba sambata .. p la 6 !!! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Pe la 7 si ceva hopa.. apar si coltistii unu cite unu..
Apoi plimbarea pe autostrada... depasiri...ne asteptam unu pe altul.. f frumos (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Si in Pitesti..masini suparate.. multa lume , miros de cauciucuri arse si gaze de esapament (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Dupa atata galagie si ingesuiala.. am urcat la munte.. aer curat.. peisaj... frumos, mancare buna...

Cred ca POZELE vorbesc de la sine!!
Go to the top of the page

+Quote Post

raul151180
post Mar 29 2009, 03:45 PM
Post #22

Moderator
*

From: Bucuresti
Member No.: 12

O sa pun si restul; de poze cind aflu cum pun mai multe attachments deodata.. ca una cate una.. mi greu sa le pun!

+Quote Post

Isabela
post Mar 29 2009, 04:11 PM
Post #23

Moderator
*

From: Bacau/Bucuresti
Member No.: 19

Super pozele!
Pare a fi fost un eveniment frumos si totodata o zi reusita..
Imi pare rau ca nu am reusit sa ajung si am ratat si prima intalnire coltclub.ro (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Promit ,data viitoare vin prima (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

+Quote Post

Guest_Cristi_*
post Mar 29 2009, 04:54 PM
Post #24

Guests

Ma bucur ca v-a placut intalnirea si tot ce a urmat apoi...plimbarea, cursa, timpul petrecut la Vidraru...
Si timpul a tinut cu noi, a fost o zi frumoasa.

Sunt placut suprins ca toti cei anuntati au fost prezenti si mai mult decat atat, unii chiar au venit de la distante mai mari pentru a participa la acest eveniment. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Dennis_TL, poate la vara iti intoarcem si noi vizita cu ocazia unei plimbari in Delta, de exemplu. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
O plimbare cu vaporasu', un peste proaspat, niste tzantzari vigurosi...

Super de treaba toti, mi-a facut placere sa va cunosc.
Am inceput cu dreptul si pe langa intalnirile locale saptamanale care vor urma, sper sa gasim timp si resurse pentru plimbari mai lungi cum a fost cea de ieri.
De exemplu pe 2 mai va fi o alta cursa la Constanta.... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

czT-u, am vazut si noi ce s-a intamplat, o harababura totala pentru participanti.
De aceea la un moment dat am plecat pentru ca nu mai aveam ce vedea, multi participanti au fost nemultumiti.
Spatiu mic, organizare proasta...interese diverse.
Masini mai slabe care au avut evolutii modeste au afisat timpi mai buni decat ale altora care in mod vizibil au fost mai rapide.
La cum s-a cronometrat...cred ca puteam sa castig grupa B daca participam...singur, fara masina. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Posibil ca stickerele alea de pe portiere sa fi atarnat mai greu la tine... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

Dennis_TL
post Mar 29 2009, 05:23 PM
Post #25

Moderator
*

From: Tulcea, Romania dar ma gandesc serios sa emigrez :)
Member No.: 5

A fost frumos, o sa mai fie si pe viitor . Cursele in sine nu au fost cine stie ce , pacat de atatea masini puternice. Imi pare rau ca Bogdan cu Czt ul nu a castigat locul 1 , noi stim oricum ce poate masina , datorita lui le tremura lenjeria intima celor din grupa lui si nu numai ! Foarte frumos peisajul la Vidraru ..exceptand craterele din carosabil . Mancarea excelenta in conditiile in care as fi mancat si o bucsa fiarta. Am condus czt pentru prima oara in viata mea , multumesc proprietarului cu ocazia asta inca o data ...v-am spus ca nu mai dorm noaptea acum din cauza asta? (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) doamne ce masina ... sa ai grija de ea.
Buburuza resoftata a domnului Cristi mi-a dovedit ca se poate o dinamica mult mai buna pe 1.5 aspirat decat ce primim din fabrica. Strang bani de filtru si remapare (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

p.s. data viitoare facem bungee jumping (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)
poate ne organizam cumva la vara si facem tot Transfagarasanul cu buburuzele , ar fi frumos.

+Quote Post

m.alex
post Mar 29 2009, 05:42 PM
Post #26

Administrator

Group: Root Admin
From: Bacau/Bucuresti
Member No.: 2

Foarte frumos ce ati facut... tot respectul din partea mea ! Si mie imi pare rau ca nu am ajuns la intalnire numai ca facultatea si chestiile de genu ma mai retin uneori.
Sper ca pe viitor sa particip la un eveniment tot asa de frumos. Pozele sunt super (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

+Quote Post

bunyqu
post Mar 29 2009, 06:55 PM
Post #27

Junior Member
*

Group: Members
From: bucuresti
Member No.: 8

inafara de masini si de drum.....a fost o mizierie.....organizarea "p***i". a fost f tare pt noi care am fost la vidraru la plimbarica.......bv CZT-ule...

+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: