IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Talex Web Design Bacau

Reply to this topicStart new topic
> eleron design czt, montaj
GigiTL
post Oct 18 2009, 01:21 PM
Post #1

Junior Member
*

Group: Members
From: Tulcea
Member No.: 45

salut!va rog sa ma ajutati cu detalii pt a-mi putea monta eleronul!am vazut pe coltul in trei usi ralliart ca suntb prinse in 2 suruburi dar trecute prin geamul lunetei si sincer nu le-as da gaura,din cate stiu nu se poate intr-un geam securit!va rog daca a-ti mai montat cineva dati-mi ceva sfaturi sau idei!
Go to the top of the page

+Quote Post

marocanu2009
post Oct 21 2009, 11:15 PM
Post #2

Junior Member
*

From: Ploiesti
Member No.: 181

QUOTE (GigiTL @ Oct 18 2009, 02:21 PM) *
salut!va rog sa ma ajutati cu detalii pt a-mi putea monta eleronul!am vazut pe coltul in trei usi ralliart ca suntb prinse in 2 suruburi dar trecute prin geamul lunetei si sincer nu le-as da gaura,din cate stiu nu se poate intr-un geam securit!va rog daca a-ti mai montat cineva dati-mi ceva sfaturi sau idei!

eu a trebuit sa imi pun eleron dar eu am Noul Colt 5 usi. Ai putea sa il intrebi pe cel caruia i-ai vandut Ralliart-ul cum este montat.

+Quote Post

GigiTL
post Oct 30 2009, 09:01 AM
Post #3

Junior Member
*

From: Tulcea
Member No.: 45

QUOTE (marocanu2009 @ Oct 21 2009, 11:15 PM) *
eu a trebuit sa imi pun eleron dar eu am Noul Colt 5 usi. Ai putea sa il intrebi pe cel caruia i-ai vandut Ralliart-ul cum este montat.

am rezolvat!nu mi-au dat instructiunile de montaj dar vor veni si il pot monta singur!multumesc pt sprijin! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: